Buhalterinės paslaugos vidutinėms įmonėms

Teikiame profesionalias įmonės apskaitos paslaugas:

  • Buhalterinė apskaita;

Visos buhalterinės paslaugos pagal poreikį. Individualūs sprendimai pritaikomi konkrečiai įmonei pagal poreikius bei galimybes. 

  • Mokestinis patikrinimas;

Atliekame bandomąjį mokestinį patikrinimą. Tai svarbu, jei Jūsų veikloje didelė mokestinių klaidų tikimybė, kai keičiasi buhalteris arba kai įtariate, jog galite sulaukti VMI vizito.

  • Darbuotojų darbo užmokesčio apskaita;

Yra situacijų, kai privatumas būtinas. Ypač skaičiuojant ir išmokant darbo užmokestį. Galime padėti konfidencialiai apskaičiuoti ir sumokėti DU Jūsų darbuotojams.

  • Situacijos analizė ir konsultacijos;

Kartais įmonės veikloje kyla nekasdienių buhalterinių/mokestinių situacijų, kai nežinote, kaip pasielgti, o mokestinė rizika – aukšta. Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiame jau 10-us metus, turime sukaupę daug patirties ieškant įvairių sprendimų netipinėse situacijose. 

Privalumai / Nauda Jums

On-line

Buhalterinės apskaitos programa greitai ir efektyviai. Sistema veikia on-line principu, todėl bet kada galėsite matyti savo buhalteriją. Naudodamiesi apskaitos programa On-line galėsite įvesti pirkimus, pardavimus, matyti pardavimų ataskaitas pagal prekes/paslaugas, projektus, skolų ataskaitas, importuoti pardavimus iš el. parduotuvės, kasos aparato. Naudojamos programos: Optimum ir B1

Konsultacijos, patarimai

Daugiau kaip 11 metų teikiame buhalterines paslaugas, klausomės, stebime, analizuojame ir patariame, kaip optimizuoti mokesčių mokėjimą, išvengti mokestinių baudų ir paprasčiau organizuoti apskaitos tvarkymą. Mumis pasitiki daugiau nei 150 verslo įmonių. 

Konfidencialumas

Suprantame, jog informacija turi būti saugi Jūsų atžvilgiu. Todėl taikome konfidencialumo taisyklę – gauta informacija naudojama tik kiek būtina bendradarbiavimo metu. 

Saugumas

Esame apsidraudę civilinės atsakomybės draudimu 100 tūkst. eur  sumai. Atsakome už visas valstybinėms institucijoms bei klientui pateiktas įmonės buhalterinių dokumentų apskaitos ataskaitas. Garantuojame dėl savo darbo kokybės net ir po sutarties pasibaigimo.

 

Susisiekite

Kontaktai:

Mus rasite:

Rekomendacijos

Gaukite pasiūlymą

Užsakyti

Buhalterinės paslaugos vidutinėms įmonėms

Apyvarta: 500.000 Eur.

Darbuotojai: 25+

Pateikti užklausą