Įmonių likvidavimas (uždarymas)

Įmonės uždarymas reikšmingas ir svarbus įvykis ne vien jos akcininkams, valdantiesiems nariams, bet ir įprastiems darbuotojams. O likvidavimo procedūra gana sudėtinga ir specifinė. Dėl šios priežasties, norint išvengti klaidų, sutaupyti laiko, patartina kreiptis į profesionalus, kurie padės sutvarkyti visus reikalingus dokumentus.

Juridinio asmens veiklos pasibaigimas, kai pareigos ir teisės nepereina kitiems – tai įmonės likvidavimas. Šis procesas gali būti: savanoriškas (visuotinio susirinkimo metu nusprendžia akcininkai) ir priverstinis.  Individualios įmonės ar uab likdidavimas  galimas tik tuomet, kai nėra įsiskolinimų tiekėjams, valstybinėms institucijoms, darbuotojams. Įmonės likvidavimo procesas gali testis nuo kelių mėnesių iki kelių metų.

Įmonės likvidavimas svarbus ne tik tada, kuomet ketinama sustabdyti juridinio asmens veiklą. Individualios įmonės ar uab uždarymas puikus sprendimas, kai norima užbaigti įsipareigojimus, priimtus juridinio asmens vardu, taip apsidraužiant nuo naujų gresiančių skolų ar papildomų kreditorių reikalavimų.

 

Daugiau galite skaityti čia 

Patikėkite likvidavimo procedūras profesionalams. Susisiekite

Rekomendacijos

Įmonių likvidavimas (uždarymas)

MB

UAB

Per 60 - 360 dienų

Pateikti užklausą